facebook twitter Google Plus
Son Çıkış 1. Bölüm 3. Fragmanı 8 Ağustos Cuma
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Son Çıkış 1. Bölüm 3. Fragmanı özeti: Dizinin baş rolünde Tolga Güleç ve Niral Ünsal yer alıyor. Dizi Gençlerin ciğerlerine, beynine hükmeden bir illetin canına okumak için, evlatlarını kaybetmiş anneler, Evlatları kurtarılacak anneler Ve tabii ki, uyuşturucu çakallarını işaret etmek için yürekli bir mücadeyi anlatıyor.

Son Çıkış dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Trt 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Son Çıkış 1. Bölüm 3. Fragmanı 8 ağustos cuma fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Son Çıkış dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Son Çıkış 1. Bölüm 3. Fragmanı Yorumları (0)
Son Çıkış 1. Bölüm 3. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Son Çıkış 1. Bölüm 3. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Son Çıkış fragman, Son Çıkış izle, Son Çıkış dizisi, Son Çıkış oyuncuları, Son Çıkış 1. bölüm, Son Çıkış trt 1, Son Çıkış hakkında, Son Çıkış konusu, Son Çıkış tanıtım, Son Çıkış 1. Bölüm 3. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Son Çıkış 1. Bölüm 3. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Son Çıkış 1. Bölüm 3. Fragmanı hangi kanalda, Son Çıkış 1. Bölüm 3. Fragmanı saat kaçta, Son Çıkış 1. Bölüm 3. Fragmanı neler olacak, Son Çıkış 1. Bölüm 3. Fragmanı özeti