facebook twitter Google Plus
Son Çıkış 17. Bölüm Final Fragmanı 10 Aralık Cumartesi
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Son Çıkış 17. Bölüm Final Fragmanı özeti: Dizinin baş rolünde Tolga Güleç ve Niral Ünsal yer alıyor. Dizi Gençlerin ciğerlerine, beynine hükmeden bir illetin canına okumak için, evlatlarını kaybetmiş anneler, Evlatları kurtarılacak anneler Ve tabii ki, uyuşturucu çakallarını işaret etmek için yürekli bir mücadeleyi anlatıyor. Son Çıkış 17. Final bölümü ile 10 aralık cumartesi günü trt 1 ekranlarında olacak. Son çıkış yayınlanacak 17.bölümü ile ekranlara veda ediyor.

Son Çıkış dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Trt 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Son Çıkış 17. Bölüm Final Fragmanı 10 aralık cumartesi fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Son Çıkış dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Son Çıkış 17. Bölüm Final Fragmanı Yorumları (1)
yorum ayka

her kese salamlar lutfen final yapmayin azerbaycanda cok seviliyor bu dizi


Anahtar kelimeler: Son Çıkış 17. Bölüm izle ,Son Çıkış 17. Bölüm fragmanı izle, Son Çıkış 17. Bölüm özeti, Son Çıkış 17. Bölümde neler olacak, Son Çıkış 17. Bölüm ne zaman, Son Çıkış 17. Bölüm Final Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Son Çıkış 17. Bölüm Final Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Son Çıkış 17. Bölüm Final Fragmanı hangi kanalda, Son Çıkış 17. Bölüm Final Fragmanı saat kaçta, Son Çıkış 17. Bölüm Final Fragmanı neler olacak, Son Çıkış 17. Bölüm Final Fragmanı özeti