facebook twitter Google Plus
Son Çıkış 4. Bölüm 2. Fragmanı 29 Ağustos Cumartesi
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Son Çıkış 4. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Dizinin baş rolünde Tolga Güleç ve Niral Ünsal yer alıyor. Dizi Gençlerin ciğerlerine, beynine hükmeden bir illetin canına okumak için, evlatlarını kaybetmiş anneler, Evlatları kurtarılacak anneler Ve tabii ki, uyuşturucu çakallarını işaret etmek için yürekli bir mücadeyi anlatıyor. Son Çıkış 4. bölümü ile 29 ağustos cumartesi günü trt 1 ekranlarında olacak.

Son Çıkış dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Trt 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Son Çıkış 4. Bölüm 2. Fragmanı 29 ağustos cumartesi fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Son Çıkış dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Son Çıkış 4. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Son Çıkış 4. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Son Çıkış 4. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Son Çıkış 4. Bölüm izle ,Son Çıkış 4. Bölüm fragmanı izle, Son Çıkış 4. Bölüm özeti, Son Çıkış 4. Bölümde neler olacak, Son Çıkış 4. Bölüm ne zaman, Son Çıkış 4. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Son Çıkış 4. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Son Çıkış 4. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Son Çıkış 4. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Son Çıkış 4. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Son Çıkış 4. Bölüm 2. Fragmanı özeti